התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי אפוקסי נגד החלקה

ציפוי משטחי ריצוף תעשייתיים ומסחריים בחומר אפוקסי נגד החלקה – המספק מראה חדשני במגוון סגנונות עיצוב, בטיחות מלאה והגנה מפני סכנת החלקה לעובדים ולמבקרים.

סכנת החלקה ונפילה היא סכנה שכיחה בחיי היום יום בכלל, ובמתחמי עבודה ותעשייה בפרט. על מנת להפחית ככל האפשר את רמת הסיכון להחלקה ולנפילה, קיים צורך בהגדלת החיכוך שבין משטח הריצוף לדריכה עליו (או לנסיעה עליו במקרה של חניונים ומתחמים בהם קיימת תנועת כלי צמ"ה). ציפוי משטחי ריצוף בחומר אפוקסי נגד החלקה משלב בין עיצוב ומראה חדשני, עמידות מיטבית ובטיחות.

מבני תעשייה, מרכזים מסחריים, מוסדות וארגונים, בתי חולים ומבנים מסוגים נוספים נדרשים לפתרונות ריצוף פונקציונליים ובטוחים לשימוש, בהתאמה לצרכי הארגון/התעשייה, לאופי הפעילות הצפויה להתקיים במבנה. אחת הדרישות החשובות ביישום של משטחים וציפוי ריצוף בתעשיות ובמבנים ציבוריים, היא יישום של חומרים למניעת החלקה.

חברת שחר אפוקסי בע"מ מציגה פתרונות ציפוי אפוקסי נגד החלקה, בהתאמה לכל סוגי המבנים והתעשיות

מהו חומר אפוקסי נגד החלקה

חומר אפוקסי הוא חומר איכותי ועמיד, אשר מבוסס על רכיבים פולימריים, ומשמש כציפוי לרצפות במרכזי תעשייה ומסחר, כמו גם במבנים ציבוריים, בחניונים, בבנייני משרדים. לחומר האפוקסי ישנם יתרונות רבים, אשר הופכים אותו ליעיל במיוחד ולחומר מבוקש בתחום ציפוי הרצפות בדגש על ענפי התעשייה והמסחר.

ציפוי אפוקסי אינו מוצר אחיד והתאמתו מתבצעת באופן אישי בכל פרויקט ומתחם, בהתאם לצורך, תוך אפשרות בחירה בין מגוון גוונים, עיצובים וטקסטורות, מאפייני עובי, גמישות, ושילוב של רכיבים היוצרים ציפוי אפוקסי נגד החלקה.

אפוקסי אנטי סליפ או במילים אחרות ציפוי אפוקסי נגד החלקה מבוסס על חומר אפוקסי ומשולב עם חומרים מונעי החלקה דוגמת גרגירי סיליקון, רכיבי קורבורונדום (תערובת ייחודית המכילה סיליקון, קורבון פחם ונסורת עץ), קוורץ, שרף אפוקסי וחומרים נוספים.

אפוקסי אנטי סליפ מיושם במתחמי עבודה, בתעשיות שונות ובמרכזי מסחר, ונועד להפחית ככל הניתן את הסיכון להחלקה ולנפילה של עובדים או מבקרים במקום.

הבחירה ביישום של חומר אפוקסי נגד החלקה מבטיחה שיפור של רמת הבטיחות במתחם, צמצום היקף ונזקים של תאונות עבודה, וכן משפר ומקל על העבודה השוטפת, בזכות היותו משטח גמיש, נוח להליכה ובעל מקדם חיכוך שמעניק תחושת יציבות ונוחות, בשונה מרצפה מחליקה המצריכה מן העובדים והמבקרים משנה זהירות.

תכונות ייחודיות ומאפיינים לחומרי אפוקסי נגד החלקה

 • ציפוי אפוקסי אנטי סליפ מגיע במספר רב של גוונים וטקסטורות, ומעניק מנעד עיצובי רחב.
 • מיושם באמצעות שכבה דקה ואחידה, למראה דקורטיבי בחספוס עדין במיוחד.
 • חומר קל ליישום, מתייבש במהירות וניתן לצבוע אותו בשכבה שניה לעיבוי הציפוי, לחיזוק ולשדרוג הנראות.
 • ציפויי רצפות אפוקסי נגד החלקה מספקים הגנה מפני החלקה גם כאשר הרצפה רטובה/לחה.
 • הציפוי מתאפיין בחוזק מכני, עמידות בעומסים, כנגד משקל כבד נייח, תנועה מרובה ולחץ ישיר.
 • עמידות כנגד חום וטמפרטורות גבוהות וחריגות.
 • עמידות כנגד כימיקליים, חומצות, חומרי התססה, חומרי ניקוי ורעלנים.
 • עמידות במים תעשייתיים בעלי רמות זיהום גבוהות.
 • עמידות כנגד דלק, נפט ובנזין, שמנים מסוגים שונים.
 • חומר אטום ועמיד לשריטות השומר על מראה חלק וחדיש לאורך זמן.
 • בעל רמת בידוד חשמלי גבוהה והתאמה לתעשיות הכוללות סיכוני חשמל ותעשיות אנרגיה מתחדשת, מאפשר ביצוע רצפה אנטיסטטית.
 • ציפוי אפוקסי נגד החלקה קל לניקוי ולתחזוקה.

האם אפשר לבחור את מקדם/רמת החיכוך ביישום חומר אפוקסי נגד החלקה?

בבחירה וביישום של ציפוי אפוקסי נגד החלקה ניתן לבחור את רמת החיכוך ולהתאים אותה לייעוד הציפוי ולמאפייני החלל והמבנה. רמות החיכוך הנדרשות מיושמות באמצעות בחירת החומר המשולב בבסיס ציפוי האפוקסי ובעובי הציפוי, כאשר ציפוי הנדרש לרמת חיכוך גבוהה יהיה עבה יותר ביחס לציפוי בעל רמת חיכוך נמוכה.

האם ישנה שחיקה ברמת החיכוך עם הזמן - האם יש צורך בחידוש החומר?

ציפוי אפוקסי מונע החלקה לרצפה אשר נבחר בהתאמה למאפייני המבנה והתעשייה ומיושם במקצועיות אינו נוטה להישחק ולהתבלות, ומספק עמידות ארוכת שנים. במידה ולאחר מספר שנות שימוש קיימת שחיקה ברמת מקדם החיכוך או בנראות, ניתן ליישם בקלות שכבה נוספת של חומר אפוקסי מונע החלקה, לחידוש הנראות והאפקטיביות של המשטח.

האם ניתן לשלב בין אפוקסי נגד החלקה לבין אפוקסי אנטי סטטי

ניתן לשלב בין ציפוי רצפה מחומר אפוקסי נגד החלקה לחומר אפוקסי אנטי סטטי המותאם למתחמים המיועדים לפעילות חשמלית מוגברת, לפריקת מתח חשמלי קבועה ולהימנעות מהצטברות של מטענים סטטיים.

חברת שחר אפוקסי בע"מ מלווה ארגונים, תעשיות, רשויות מקומיות ומוסדות, ומספקת פתרונות ציפוי רצפות ומשטחים מחומרים אפוקסיים יעילים ומתקדמים, למניעת החלקה, להגנה על משטחים מפני מגוון חומרים ועומסים, בהתאמה מלאה לאופי התעשייה והשימוש.


הצוות המקצועי המוביל של חברת שחר אפוקסי ממליץ ומדגיש את יתרונות החומר אפוקסי נגד החלקה, הן בשל הבטיחות המוגברת וצמצום סכנת ההחלקה, והן בזכות היתרונות הרבים הנוספים של הציפוי האפוקסי.
אפוקסי הוא חומר עמיד במיוחד, והוא מגן על הרצפה באופן מושלם מפני כימיקלים, רטיבות, חום, אש, שריטות ופגמים אחרים ומחזיק מעמד לאורך שנים. אפוקסי גם מעניק מראה מבריק או נט וניתן לבחור באפוקסי בכל גוון מתוך לוח RAL על מנת להתאים את הריצוף לעיצוב הכללי של המקום.

מחפשים אפוקסי נגד החלקה? פנו כבר עכשיו לשחר אפוקסי בע"מ ונשמח לייעץ ולהתאים עבורכם את הציפוי האפוקסי האיכותי ביותר עבור מתחם העבודה שלכם.

כתבו לנו