התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

שיקום מבנים עושים רק עם שחר אפוקסי!
שיקום מבנים הוא נושא חשוב ומהותי מאד. מבנים ישנים, בעיקר מבני מגורים, עלולים לסבול מבלאי ומנזקים מסוגים שונים, כמו סדקים, חורים, חשיפה של הבטון, בעיות איטום ועוד. כאשר הבעיות הללו מטופלות באופן שוטף, הן אינן גורמות לנזק חמור. אולם מבנים ישנים רבים סובלים מנזקים שלא טופלו, ואלו עלולים להחמיר עד למצב שבו נשקפת סכנה של ממש למבנה ולדיריו. שיקום מבנים אמור לטפל בבעיות השונות של המבנים ולחזק את המבנה, על מנת למנוע סכנה. שחר אפוקסי עושה שימוש בחומר האפוקסי, על מנת לתקן נזקים מסוגים שונים במבנים.

שיקום מבנים
כאמור, שיקום מבנים דרוש למבנים רבים, מבנים ישנים שהוזנחו או לא טופלו באופן מלא. נזקים של בלאי כמו סדקים, בטון חשוף וכדומה עלולים להביא את המבנה לסכנת קריסה מוחשית ואמיתית. לכן, שיקום מבנים הוא לעיתים קרובות קריטי ממש, למניעת נזקים ברכוש וגם בנפש. שיקום מבנים נעשה, כמובן, בהתאמה לנזקים שמהם סובל המבנה. מומחים בתחום יוכלו לבחון את הנזקים ולהחליט איזה שיפוץ ואלו תיקונים נדרשים על מנת לחזק את המבנה. חברת שחר אפוקסי עושה שימוש בחומר אפוקסי על מנת לתקן נזקים שונים במבנים.

שיקום מבנים באמצעות אפוקסי
אפוקסי הוא חומר פולימרי חזק במיוחד, אשר עמיד בפני פגעים מכל הסוגים ויוצר, במקום שבו הוא מונח, שכבה חלקה ואטומה, אשר עמידה בפני רטיבות ומותירה מראה חלק ואסטטי. חומר האפוקסי משמש למטרות רבות – ציפוי רצפות ליצירת רצפה עמידה וחזקה במיוחד, צביעה של רהיטים ומכשירי חשמל, ועוד מטרות רבות. כאשר נוגעים בתחום של שיקום מבנים, ניתן להשתמש בהזרקה של אפוקסי לתוך סדקים בבטון, על מנת למלא אותם באופן מושלם וליצור הגנה מלאה על האזור מפני רטיבות, קורוזיה ונזקים אחרים. חברת שחר אפוקסי מבצעת הזרקות אפוקסי ועבודות אחרות המשלבות אפוקסי בשיקום מבנים, ומסייעת לחיזוק המבנים ולשיפור הבטיחות שלהם.

מעוניינים לבצע שיקום מבנים באופן איכותי? שחר אפוקסי יעשו בשבילכם עבודה מושלמת. פנו עוד היום לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד.