התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

רצפת אפוקסי? רק בשחר אפוקסי בע"מ!
רצפת אפוקסי היא רצפה אשר מצופה בחומר פולימרי ייחודי, אשר מקנה לה עמידות גבוהה בפני פגמים ופגעים מכל הסוגים, חוזק רב ומראה ייחודי. רצפת אפוקסי מתאימה לשימושים מסחריים ותעשייתיים, והיא מספקת למרכזים הללו יתרונות רבים מאד. חברת שחר אפוקסי בע"מ מציעה לכם רצפת אפוקסי איכותית במיוחד לכל מטרה.

רצפת אפוקסי
אפוקסי, כאמור, הוא חומר פולימרי ייחודי, אשר מתקשה ויוצר משטח חלק במיוחד, שמתאים למקומות שיש בהם תנועה כבדה של אנשים או כלי רכב. אפוקסי לרצפות עמיד למים, לכימיקלים, לגריז, לדלק ולחומרים וספים, וגם לסימני צמיגים ולפגיעות ושריטות אחרות, מה שהופך אותו לנפוץ ופופולארי מאד. ניתן לראות רצפת אפוקסי במבנים תעשייתיים ומסחריים רבים, כמו מפעלי מזון, מפעלים לייצור תרופות, מעבדות, קניונים וכדומה.

יתרונות של רצפת אפוקסי
שחר אפוקסי מציגה בפניכם רצפת אפוקסי איכותית, ברמה גבוהה במיוחד, אשר מעניקה לשטח שלכם יתרונות רבים מאד. הנה חלק מן היתרונות:

ניקוי קל: רצפת אפוקסי יוצרת משטח חלק לחלוטין, ללא סדקים וחריצים, כך שניתן לנגב את המשטח ולנקות אותו בקלות רבה במיוחד.
קשיחות ועמידות: רצפת אפוקסי היא חלקה, חזקה ועמידה מאד, והיא מחזיקה מעמד במשך שנים.
יופי ואסטטיקה: רצפת אפוקסי היא רצפה מבריקה מאד, וניתן ליישם אותה במבחר צבעים יפהפיים, אשר משתלבים בעיצוב הכללי של המקום. ניתן גם לשלב מספר צבעים וליצור מראה אטרקטיבי עוד יותר של הרצפה.
עמידות לכימיקלים:רצפת אפוקסי מתאימה מאד מפעלי תעשייה, מפעלי ייצור ומחסנים, מאחר שהיא עמידה בסוגים רבים מאד של כימיקלים.
בטיחות: רצפת אפוקסי מונעת החלקה, והיא גם עמידה בפני אש וחום. בנוסף, אפוקסי מבריק מחזיר אור, ויוצר בהירות גבוהה יותר בשטח העבודה.
סימון שטחים: באמצעות רצפת אפוקסי, ניתן לתחום שטחים שונים באזורי תעשייה או מסחר, באמצעות שימוש בצבעים שונים של האפוקסי לכל חלק של המקום.
יישום קל: העבודה של יישום רצפת אפוקסי פשוטה ומהירה. האפוקסי מטבעו ממלא את הסדקים והחללים ויוצר משטח אחיד.

מעוניינים ברצפת אפוקסי איכותית? פנו עוד היום לשחר אפוקסי בע"מ, ותקבלו שירות מקצועי ואיכות מתקדמת!