התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

לרצפה תפקיד מרכזי בחלל, בסביבות תפעוליות היא מהווה אמצעי בטיחות, כמו גם לסביבות בהן נדרשת רמת שיכוך גבוהה. בסביבות משרדיות וביתיות היא מהווה אלמנט אסטטי לצד בטיחותי, שמאפשר נוחות. בשנים האחרונות, בזכות פיתוחים בתחום תעשיית הפולימרים, נראה כי חיפוי רצפה מסוג אפוקסי זוכה לפופולאריות רבה, ולא בכדי, הוא קל ליישום ולתפעול, מעניק תוצאה מדהימה בזמן קצר, מתאים למגוון שימושים ואף ניתן למצוא רצפת אפוקסי מחיר שוק אטרקטיבי. 


5 סיבות מדוע האפוקסי הוא אחד הלהיטים הבולטים כיום בתחום חיפוי הרצפות?

קל ליישום – האפוקסי הוא חומר המתקשה על חיפויי בטון, קרמיקה ואריחים שונים. הקפדה על סביבה סטרילית מאבק מאפשרת קבלת תוצאות איכותיות ומהירות. רצפת אפוקסי לבית היא פתרון מושלם כאשר מעוניינים לשנות את האווירה בחלל מבלי להחליף את הריצוף. עובי נמוך של שכבת אפוקסי מהווה שכבת בידוד בטיחותית, מונעת החלקה ובעלת עמידות גבוהה.

קל לתפעול – רצפת האפוקסי שומרת על מראה בוהק לאורך זמן, מייפה כל חלל בו היא משתלבת, קלה מאוד לניקוי, אינה נשחקת בקלות ובשל כך מתאימה גם לחללים בהם מתקיימת תנועת רכבים ערה ואינטנסיבית.  

תוצאה מדהימה במחיר אטרקטיבי– ובכל זאת אי אפשר, שלא להזכיר את התוצאות הדקורטיביות, שניתן לקבל, כאשר מניחים את חומר האפוקסי בשכבות שונות. בזכות חיפוי האפוקסי ניתן להגיע לרמת גימור תלת מימדית יוקרתית במחיר שפוי.

מתאים למגוון שימושים– מעוניינים במראה תעשייתי ומודרני לבית שלכם? בחרו בחיפוי אפוקסי. צריכים לחדש את המפעל? גם לכאן כדאי לשקול את החיפוי האקוסטי, שיעניק תוצאה איכותית ועמידה לאורך זמן.

שימוש באפוקסי לחללים מסחריים הומי אדם וחללים תפעוליים הומי פעילות, וכן בחללים יוקרתיים כמו מוזיאונים, אולמי אירועים, תאטראות, חללי לובי, וכמובן חללים משרדיים וביתיים יוצר אווירה חדשנית ונקיה.

שחר אפוקסי בע"מ בעלת ותק של מעל 20 שנה בתחום עבודות ציפוי האפוקסי , רצפות דקורטיביות, בטון מוחלק או צרוב, בטון מלוטש, מדה דקורטיבית ועוד. לקבלת הצעת מחיר ולשיחת ייעוץ, צרו עמנו קשר, ונשמח לעמוד לשירותכם: איציק :  050-2225455 | שחר :  050-2225451 | shahar@epoxy.co.il