התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי רצפת אפוקסי
מבחינת ההגדרה, ציפוי רצפת אפוקסי הוא ציפוי בעל כושר בידוד ואיטום שאפשר לצפות בה כל רצפה שהיא. מדובר בציפוי נוח ושימושי שהרבה מבנים כבר גילו את הפוטנציאל שלו ונהנים מיתרונותיו הרבים. כדאי לדעת כי גם מבחינה חסכונית כדאי מאד לעשות ציפוי רצפת אפוקסי משום שמדובר בריצוף לא יקר, שמחזיק מעמד לאורך זמן רב. אין צורך לחזור על הריצוף גם לאחר שנים של שימוש, הרצפה עדיין נשארת במיטבה אפילו שאנשים רבים הלכו עליה ללא שום הגבלה.

ההרכב של ציפוי רצפת אפוקסי
מדובר בחומר כימי מיוחד שמתקשה ברגע שהוא בא במגע עם חומר קשיח. כך למשל הוא מעולה לריצוף על גבי בטון כי הוא מתקשה עליו בצורה אידיאלית. אפשר לעשות ציפוי רצפת אפוקסי בעזרת צביעה פשוטה ויש שעושים זאת במספר שלבים של כמה שכבות צבע. בכל מקרה מתקבלת רצפה יפהפיה ומבריקה שהיא גם חזקה וגם מרשימה מאד.

מי צריך ציפוי רצפת אפוקסי
ציפוי רצפת אפוקסי משמש עבור מגוון גדול של מטרות, וניתן למצוא אותו בעשרות מקומות. כך למשל מפעלים עושים בו שימוש היות והוא חזק מאד ועמיד מתחת למכונות כבדות. קניונים וחנויות מעדיפים ציפוי רצפת אפוקסי כי קל מאד לנקות אותו ואפשר לתחזק את הרצפה בקלות מדי יום. גם מקומות ציבוריים אוהבים את הציפוי הזה היות והוא בטיחותי בשבילם לאנשים שבאים לבקר, הרצפה אינה גורמת להחלקה וזה אחד היתרונות הגדולים שלה. ניתן להשתמש בריצוף זה גם במבנים המיועדים לביקור ילדים קטנים או אנשים מבוגרים.
בכל מקרה ציפוי רצפת אפוקסי הוא המצאה מוצלחת: גם חזק, גם עמיד וגם נהנה מאורך חיי מוצר ארוך במיוחד. אינו סובל משחיקה ונראה תמיד יפה, קל להחזיר לו את הברק ולתחזק אותו באופן שוטף.

צריך עוד משהו? נראה שהכל כבר נאמר. בואו להנות גם אתם מציפוי רצפת אפוקסי להנאתכם הרבה!