התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי רצפה אפוקסי, זה רק שחר אפוקסי!
ציפוי רצפה אפוקסי הוא ציפוי שקיים במקומות רבים. אנו מוצאים אותו במרכזים מסחריים, באזורי תעשייה, במפעלים, בחניונים, בבתי חולים ובעוד מקומות ציבוריים רבים. האיכויות הרבות של ציפוי רצפה אפוקסי הופכות אותו לשימושי ונפוץ מאד. שחר אפוקסי מציעה לכם ציפוי רצפה אפוקסי באיכות גבוהה במיוחד.

שחר אפוקסי
חברת שחר אפוקסי היא חברה אשר עוסקת ברצפות אפוקסי וציפויי אפוקסי לרצפות מזה יותר מעשרים שנה, והיא מתמחה בסוגים השונים של ציפויי אפוקסי, בשימושים המתאימים להם ובהתאמה המדויקת שלהם. כאשר אתם רוצים לרכוש ציפוי רצפה אפוקסי, שחר אפוקסי היא המקום עבורכם. כאן בשחר אפוקסי תקבלו ייעוץ וסיוע מקצועיים בבחירת החומרים הנחוצים לכם, ותקבלו עבודה מקצועית ואיכותית, ציפוי רצפה אפוקסי מקצועי, שירות יוצא דופן ומחירים משתלמים במיוחד!

ציפוי רצפה אפוקסי
חברת שחר אפוקסי מציגה בפניכם את כל היתרונות הגדולים של שימוש בציפוי רצפה אפוקסי:
האסטטיקה – ציפוי רצפה אפוקסי מעניק לרצפה מראה חלק, מבריק ונעים לעין. ציפוי רצפה אפוקסי מגיע בשלל צבעים, וניתן ליצור באמצעותו דוגמאות יפות, וגם לסמן שטחים שונים באמצעות צבעים נפרדים. קל מאד לנקות ציפוי רצפה אפוקסי, כך שנוח מאד לשמור על המראה היפה והאחיד שלו.
הבטיחות – ציפוי רצפה אפוקסי עמיד מאד נגד החלקות, מה שמגן על אנשים רבים מידי יום. בנוסף, ציפוי רצפה אפוקסי עמיד באש, והוא עשוי לסייע במניעת שריפות או בעיכובן.
העמידות – ציפוי רצפה אפוקסי עמיד בפני עשרות סוגים של פגיעות. שריטות וכדומה אינן מתהוות על ציפוי רצפה אפוקסי, ולמעשה ניתן לגרור עליו רהיטים כבדים מבלי לפגוע בו. ציפוי רצפה אפוקסי עמיד במים וגם בכימיקלים, כך שהוא שומר על האיכות שלו ועל היופי שלו לאורך זמן רב, ללא תקלות.
האיטום – כאמור, ציפוי רצפה אפוקסי עמיד במים. החומר האפוקסי ממלא את הסדקים בבטון או ברצפה בצורה מלאה, וממלא תפקיד של שכבת איטום של ממש.
מחפשים ציפוי רצפה אפוקסי איכותי? בואו עוד היום לשחר אפוקסי ותקבלו את השירות ואת החומרים האיכותיים ביותר!