התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי פוליאוריטן

פוליאוריטן הוא חומר דו רכיבי בעל עמידות גבוהה בשחיקה, עמידות גבוהה בכימיקלים ועמידות בקרני ה- UV של השמש לא דוהה ונשאר בצבעו המקורי לאורך זמן. הצבע המיושם על גבי בטון הינו עמיד לקרני השמש (UV) ולכן מתאים לרצפות חשופות לשמש, בעל עמידות גבוהה לשחיקה וטקסטורה יפה, מגיע בכל גווני ממניפת RAL ונשמר לאורך זמן.

ציפוי פוליאוריטן

פוליאוריטן הוא פולימר בעל תכונות יוצאות דופן של התרכבות, אשר הופכות אותו לאחד מחומרי הגלם השכיחים ביותר בעולם המודרני לייצור מוצרים גמישים, קשיחים ומוקצפים ברמות שונות של צפיפות ואלסטיות. ציפוי פוליאוריטן הוא ציפוי המיושם על גבי רצפות ויכול לשמש לצורך ציפוי רצפת חניון, ציפוי רצפת משרד, ציפוי רצפת לובי כניסה לבניין, ציפוי רצפת אולם ספורט, ציפוי רצפת חדר כושר ולמעשה כל רצפה בחללי פנים וחוץ במקביל.

למה דווקא ציפוי פוליאוריטן?

בסופו של דבר, כל רצפה, פיסת קרקע או משטח עליו אנו דורכים או נוסעים, הוא משטח שמצופה בחומר כלשהו. זה יכול להיות ציפוי אבן או קרמיקה, זה יכול להיות ציפוי אספלט, בטון או עץ וזה יכול להיות ציפוי פולימרי כדוגמת ציפוי פוליאוריטן. לפוליאוריטן יתרונות רבים שהופכים אותו לפתרון ציפוי זול, אסתטי, עמיד מאוד, מהיר ליישום ובעל נופך עיצובי מודרני שניתן לעיבוד ברמת גימור וברק גבוהה מאוד. ציפוי זה מתפקד בצורה דומה לציפוי אפוקסי ולאורך השנים התקבעו שורה של יישומים מתאימים לסוגים אלה של ציפויים, כמו למשל חניונים, אולמות ספורט וחדרי כושר. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הפכו ציפויים אלה גם לפריט עיצוב מודרני, אותו ניתן למצוא על רצפות משרדים, בניינים וחללי פנים רבים אחרים. המראה המודרני הייחודי שלו, קלות היישום שלו והעמידות יוצאת הדופן שלו, כל אלה הופכים את ציפוי הפוליאוריטן לפתרון ציפוי רצפות אטרקטיבי ומבוקש.

כיצד מיושם ציפוי פוליאוריטן?

כאמור, ציפוי פוליאוריטן הוא פולימר שהתכונה הייחודית שלו היא היכולת שלנו לשלוט באופן ורמת ההתרכבות שלו. המשמעות היא שכאשר אנו רוצים לצפות למשל רצפה של משרד, אנחנו יכולים להגיע למקום עם פח של פוליאוריטן במצב נוזלי ופשוט לכסות איתו את כל שטח הרצפה באמצעות התזה פשוטה. לאחר התזתו, מתחילות מולקולות הפוליאוריטן להתפרס באופן אחיד ומדויק במרחב בהתאם לכוח המשיכה האחיד שפועל על כולן, מה שיוצר משטח חלק ומיושר באופן טבעי וללא כל צורך לפלס אותו באופן מלאכותי. בתוך זמן קצר יתחיל הפוליאוריטן להתקשות ולהתנפח מעט, מה שייצור שכבה קשיחה, חלקה ומבריקה שמשלימה לנו ציפוי נהדר לרצפה בקלות ובמהירות. על כך אפשר להוסיף את העובדה שיש לנו את הגמישות המלאה לקבוע את הגוון ורמת השקיפות של החומר וליצור דוגמאות שונות של ריצוף באמצעות שימוש בתבניות ובמספר תרכובות בגוונים ומרקמים שונים. הציפוי הסופי הוא עמיד מאוד, בטוח מאוד לשימוש, עומד בתקנים מחמירים של אש והחלקה ומעניק לכם פתרון ריצוף וציפוי מיידי ומודרני.

ציפוי פוליאוריטן עמיד uv

חברת שחר אפוקסי מתמחה במגוון רחב של פתרונות ציפוי לרצפות ובכלל זה מציעה פתרון של ציפוי פוליאוריטן לחניונים, אולמות ספורט, משרדים, בניינים משותפים, בנייני משרדים, חדרי כושר ועוד. לרשותנו צוות של אנשי מקצוע בעל ניסיון רב בעבודה עם פוליאוריטן וחומרי ציפוי רבים אחרים.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 050-2225451

 

פרויקטים אחרונים ציפוי פוליאוריטן

 

כתבו לנו