התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי mma

יישום מערכת MMA - פתרון מהיר וחזק

ציפוי MMA (Methyl Methacrylate) הוא סוג של מערכת ריצוף שרף, הידועה בזמן יישום מהיר שלה ובעמידות מצוינת. זוהי בחירה פופולרית עבור שטחי מסחר ותעשייה.

MMA הינו חומר מורכב בעל חוזק מכני גבוה, משמש לציפוי בטון, יתרון בולט הוא בייבוש מהיר ובטמפרטורות נמוכות, מתאים לציפוי מקררים ומקפיאים עד מינוס 20 מעלות, מתאים גם לביצוע אולמות יצור, מתייבש כשעה לאחר היישום ואינו משבש את מהלך העבודה למחרת היום.

חברת שחר אפוקסי בע"מ הינה מתמחה בציפוי mma ובעלת ניסיון רב ביישום המערכת ושמה בראש מעיינה איכות ביצוע הכנת השטח ויציקת ציפוי ה mma עד לקבלת משטח מושלם.

ציפוי מערכת ה- MMA בדומה למערכות ציפוי שונות אשר מיושמות בחברת שחר אפוקסי בע"מ, דורשת הכנת שטח טובה כתנאי להצלחת ציפוי מערכת ה MMA כגון כירסום וליטוש רצפת בטון, חירוץ לעיגון המערכת באיזורים בהם יש הפסקת יציקה ועוד.

צפו בסרטון ותראו יישום ציפוי mma

יתרונות מערכת ה MMA

  1. ייבוש מהיר- זמן השבתה מינימלי: אחת התכונות הבולטות של ציפוי MMA הוא זמן היישום המהיר. MMA יכול להתייבש תוך שעות, אפילו בטמפרטורות נמוכות, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור פרויקטים עם מועדים צפופים או עבור אזורים שאינם יכולים להיות מחוץ לשירות לתקופות ארוכות.
  2. עמידות גבוהה לכימיקלים: ציפוי MMA עמיד במיוחד ועמיד בפני שחיקה. הציפוי ניחן ביכולת לעמוד בתנועה כבדה ועמידים גם בפני כימיקלים רבים, מה שהופך אותו מתאים לסביבות תעשייתיות.
  3. עמידה ב UV ולא מצהיבה: ציפוי MMA אינו פולט קרינת UV, מה שאומר שהוא אינו גורם לצהבה של הרצפה
  4. ניתן ליישם MMA בטווח רחב של טמפרטורות: מה שמהווה יתרון משמעותי על פני סוגי ציפויים אחרים כמו אפוקסי, שלרוב דורשים טמפרטורה מבוקרת ליישום. ניתן ליישום בחדרי קירור פעילים ללא צורך המתנה להפשרת וייבוש נוזלים.
  5. עמיד בטמפרטורה גבוהה: עמיד בחום של עד 65 מעלות צלזיוס.
  6. קל לניקוי ואנטיבקטריאלי: כמו אפוקסי, גם רצפות MMA הן חלקות, מה שאומר שהן אינן סופגות חיידקים תכונה זו מסייעות במניעת התפתחות חיידקים. וקלות לניקוי. זה הופך אותם לבחירה פופולרית בתחום הבריאות, הכנת מזון ותעשיות התרופות.
  7. עמידה במשאות כבדים.
  8. מגשרת בצורה טובה על סדקים.

ציפוי MMA הוא פתרון יעיל ואיכותי לציפוי רצפות ומשטחים במגוון רחב של שימושים. ציפוי זה מספק הגנה לאורך זמן מפני שחיקה, כימיקלים, מים ולכלוך, וכן מאפשר חזרה מהירה לשגרה. פנו אלינו להצעת מחיר!

לקבלת הצעת מחיר לחצו

פרויקטים

כתבו לנו