התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

אפוקסי שקוף לרצפה

בין אם אתם צריכים לחדש רצפה שנשחקה בעסק המסחרי שלכם או לחזק משטחי בטון תעשייתיים, ציפוי רצפה אפוקסי שקוף יכול להיות הדבר שאותו אתם מחפשים. זהו אחד מציפויי הרצפה היעילים ביותר לשימור רצפת בטון והגנה מפני השפעות סביבתיות מזיקות, תוך שמירה על גימור יפה ומבריק.

אבל כיוון שמדובר באחד החומרים השימושיים ביותר הקיימים בשוק לציפוי והדבקה, יש מבחר גדול מאוד של מוצרי אפוקסי שמתאימים למטרות שונות ולכן, הבחירה של חומר ציפוי שקוף שיתאים לסוג הרצפה ולמטרת הציפוי, אינה דבר פשוט. 

אפוקסי

מבלי להיכנס יותר מדי למונחים מדעיים, אפוקסי הוא חומר מלאכותי שבנוי ממולקולות גדולות שחוזרות על עצמן בצורת שרשרת (פולימר). את החומר הזה מייצרים במעבדות של חברות גדולות, אך הוא אינו מוכן לשימוש מסחרי עד אשר הוא מגיע לחברות שעוסקות בעיבוד האפוקסי הגולמי, על ידי הוספת תוספים שהופכים אותו לחומר עבודה נוח.

חומרים אפוקסים יעילים מאוד כחומר הדבקה חזק והם בעלי עמידות גבוהה בתנאי לחץ מכניים וסביבתיים. חברות לעיבוד חומרים אפוקסיים יכולות לשנות במידה ניכרת את תכונות החומר על ידי תוספים שונים, למשל ניתן להפוך אותו למבודד חשמלי מעולה או למוליך חשמלי מעולה, על פי הצורך.

יתכן שאתם מכירים מוצרים אפוקסיים מחנויות "עשה זאת בעצמך" שונות, שם הם נמכרים כערכות הדבקה ביתיות. אך החומרים האפוקסיים משמשים לאין-ספור מטרות בתעשייה כציפויים, צבעים, דבקים, חומרי מילוי ועוד. הם נמצאים בכל מקום סביבנו – החל מפחית שימורים וכלה במטוסים.

חברת שחר אפוקסי בעלת ניסיון רב ציפוי רצפות אפוקסי – צרו קשר להצעה

יתרונות ציפוי אפוקסי שקוף

ציפוי אפוקסי לרצפה הוא לרוב ציפוי שמורכב משני חומרים שמערבבים יחד. הוא נדבק לרצפה יותר מכל חומר אחר ויוצר שכבה עמידה ומבריקה מעל הרצפה הקיימת. הוא עמיד במים, עובש ולחות, קל לניקוי ואינו צובר כתמים.

הציפוי האפוקסי קיים בשילוב עם צבע או בגרסה שקופה. ציפוי אפוקסי שקוף מתאים לשימוש במקרה בו נרצה לשמר את מראה הרצפה שמתחת, בין אם מדובר באריחי רצפה מעוצבים או משטח בטון שמהווה חלק מהעיצוב של החלל ושל הבית. 

ציפוי הרצפה בחומר אפוקסי שקוף, לא רק יוצר שכבה מבריקה שגורמת לרצפה להראות נקייה ואלגנטית, אלא גם משפר מראה של רצפה קיימת מבלי צורך להחליף את הריצוף הקיים. הציפוי מעניק לרצפה הגנה לאורך זמן מפני שחיקה, כתמים, חום, מים וכימיקלים. 

כאשר צריך להתקין רצפת אפוקסי זה הזמן לפנות למקצוענים. יש אפשרות לקנות את החומר האפוקסי ולעשות את זה בכוחות עצמכם אבל זו בחירה זולה שבסוף עולה ביוקר. חברה מקצועית תשתמש בחומרים איכותיים שיבטיחו תוצאה ברמה גבוהה. כמו כן, למתקין מקצועי יש ניסיון ומיומנות שיצרו את ציפוי הרצפה המושלם עבורכם.

אם אתם שוקלים להתקין רצפת אפוקסי בעסק, הגעתם למקום הנכון. אנחנו בחברת שחר אפוקסי ציפויים מיוחדים מבצעים עבודות ציפוי רצפה למוסכים, חניונים, מקומות מסחר ומבנים תעשייתיים תוך הקפדה על התקנה מקצועית ושירות איכותי.

שנים של ניסיון בתחום הפכו אותנו לחברה המובילה לציפויים מיוחדים ואנחנו מכירים את כל סוגי הרצפות ויודעים להתאים את חומר הציפוי באופן מלא ובאחריות. חסכו לעצמכם זמן וכסף וכנסו לצפות במגוון עבודות שביצענו עם חומרים אפוקסיים בלחיצה על הקישור הזה

מידע נוסף

כתבו לנו