התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי אפוקסי לחניונים  

המילה האחרונה בחניונים תת קרקעיים הינה ציפוי אפוקסי לחניונים המשלב מספר גוונים ומחייה כל חניון. כמו כן יוצר שכבה אטומה לחניון למניעת חדירת נוזלי רכב למי תהום, קל לניקוי מראה נקי ומבריק לאורך זמן.

חברת שחר אפוקסי מבצעת ציפוי אפוקסי לחניונים, ציפוי המשדרג את החניון, בטיחותי, דקורטיבי, אינו מחליק ועל פי הסטנדרטים של הרשויות, הציפוי אוטם את רצפת הבטון, הוא בעל עמידות גבוהה לשחיקה, מבריק ודקורטיבי. 

חניון הוא בראש ובראשונה שירות שמוענק למשתמשים בו, וככזה עליו לעמוד בסטנדרטים גבוהים של שימושיות ושביעות רצון. מעבר לכך, חניון הוא גם מרחב שבו מתקיימת תנועת כלי רכב מרוכזת ואינטנסיבית מאוד ביחס לתא השטח הכולל. נתיבי הנסיעה ומקומות החניה בחניון "מארחים" בכל יום מאות ואלפי מכוניות שונות, המבצעות תמרוני נהיגה וחניה חדים גם בתהליך של הגעה למקום החניה וגם בתהליך של חניית הרכב במקומו. המשמעות הישירה היא שמשטחי הנסיעה והחניה בחניון עלולים לסבול ממשקעי גומי צמיגים המצטברים על פניהם לאורך זמן ועל כך אפשר להוסיף גם כתמי שמן, נזילות מים או מי מזגן וערפיח המתפזר בחניון מאגזוזי הרכבים. כל אלה יכולים לפגוע מאוד בחוויית השירות בחניון, במראה ובאסתטיקה שלו וברמת הבטיחות שהוא מציע לרכבים ולהולכי הרגל המשתמשים בו. ציפוי אפוקסי לחניונים הוא למעשה הפתרון שמשנה הכל.

עבודה ציפוי רצפת אפוקסי בחניון קופת חולים מכבי חולון

מהו ציפוי אפוקסי לחניונים?

בכדי למנוע את הנזק שגורמים הרכבים לרצפת החניון ובהמשך לכך את הנזק שתגרום חזרה הרצפה לרכבים ולהולכי הרגל, עלינו לצפות את רצפת החניון בחומר שיאפשר לנו למזער את חיכוך הצמיגים עם הרצפה ולמנוע שחיקה של גומי הצמיגים על גבי הקרקע וכן שיאפשר לנו לזהות משקעים כאלה כמו גם גורמים מזהמים אחרים ולנקות אותם בקלות ובמהירות. זאת כמובן מעבר לצורך ליצור מרחב אסתטי עם סימוני חניה בולטים וברורים. ציפוי אפוקסי לחניונים הוא בדיוק הפתרון שמאפשר לנו להשיג את כל אלה, תוך שמירה על משטח נהיגה נוח ובטוח לכלי הרכב המשתמשים בחניון. אפוקסי הוא סוג של פולימר שהמאפיין המרכזי שלו הוא שהוא מתקשה כאשר הוא בא במגע עם חומר מקשה או זרז כימי. תכונה זו מאפשרת לנו לצפות את החניון ולפלס אותו בקלות רבה מאוד באמצעות שימוש בחומר נוזלי שמתקשה מעצמו ומקבל את צורתו הסופית לאחר יישומו על פני המשטח.

פרויקט עתידים, חניון בציפוי אפוקסי

מהם היתרונות של ציפוי אפוקסי?

ציפוי אפוקסי לחניונים מעניק לכם מספר יתרונות בולטים, ובראשם:

  • פתרון אסתטי ומודרני, שמשפר מאוד את חוויית השימוש בחניון
  • משטח חלק ונקי שמאפשר סימון בולט וברור של סימוני החניה ונתיבי הנסיעה בחניון
  • עמידות כימית גבוהה מאוד, לרבות עמידות בחומצה
  • עמידות פיזית גבוהה מאוד, עם שחיקה זעירה לאורך עשורים שלמים
  • חיכוך מינימלי של צמיגי הרכב במשטחי הנסיעה והחניה
  • קל מאוד לניקוי ותחזוקה

ליתרונות אלה משמעות באטרקטיביות של החניון בעיני המשתמשים בו, בעלויות התפעול של החניון ובנוחות ובטיחות השימוש בו.

שחר אפוקסי מתמחה בתחום של ציפויים פולימריים לרצפה ובעל רקורד של עשרות פרויקטים של ציפוי אפוקסי לחניונים, רצפות משרדים, רצפות אולמי ספורט ורצפות פנים אחרות. בחברה פועל צוות של מומחי אפוקסי מקצועיים, מסורים, מנוסים ובעלי אחריות מלאה לתוצאה.

לפרטים נוספים על שירותינו, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 050-2225451.

לקבלת הצעת מחיר לחצו

פרויקטים – ציפוי אפוקסי בחניונים

כתבו לנו