התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

אפוקסי לתעשייה

אפוקסי לתעשייה הוא אחת הדרכים היעילות ביותר ליצור ריצוף איכותי למבני תעשייה. מבנים ומרכזים של תעשייה זקוקים לריצוף ולבנייה באיכות גבוהה במיוחד, אשר תעמוד בפגעים השונים אשר עלולים להתרחש במקומות שכאלה. חברת שחר אפוקסי בע"מ מציעה לכם שירות של יישום אפוקסי לתעשייה, באיכות גבוהה במיוחד ובעבודה מקצועית, יעילה ומהירה.

ציפוי אפוקסי לתעשייה הוא חומר יעיל במיוחד לחיזוק של הרצפות. אפוקסי הוא למעשה חומר פולימרי, אשר מתקשה באופן אחיד וחלק על פני הרצפה, ומעניק לה חוזק, ברק ועמידות. לאפוקסי לתעשייה ישנם יתרונות רבים, ולכן הוא מומלץ במיוחד. שחר אפוקסי בע"מ מציעה לכם ליהנות מכל היתרונות הגדולים של אפוקסי לתעשייה:

עמידות – אפוקסי לתעשייה עמיד מאד בפני נזקים מכל הסוגים: חום, אש, רטיבות, כימיקלים, שריטות, פגמים ופגעים אחרים. העמידות של האפוקסי לתעשייה הופכת אותו לשימושי ויעיל, וגם לחסכוני, מאחר שאין צורך להחליף או לשפץ את הריצוף בתדירות גבוהה, והוא נותר במראה חדש ושלם לאורך זמן.

בטיחות – אפוקסי לתעשייה מסייע למנוע החלקה, ובכך מפחית את כמות הנפילות והפגיעות במרכזי התעשייה, דבר אשר משפיע באופן ישיר על התפקוד של המקום, ומעלה את רמת הבטיחות שלו. הבטיחות חשובה במיוחד במרכזי תעשייה, ולכן אפוקסי לתעשייה מהווה יתרון גדול.

מראה – אפוקסי לתעשייה מגיע במגוון צבעים ועם כמה רמות של ברק. אפוקסי לתעשייה יוצר מראה יפה ואסטטי, וניתן לבחור בגוונים אשר משתלבים עם העיצוב הכללי של המבנה. בנוסף, ניתן לשלב בין מספר גוונים על מנת ליצור חלוקה פנימית מסודרת של השטח לאזורים, מה שמקל על ההתמצאות ולעיתים אף יוצר רמת בטיחות גבוהה יותר במקום.

נוחות – קל מאד ליישם אפוקסי לתעשייה, ושחר אפוקסי מבצעים זאת במהירות וביעילות. הנוחות מתבטאת גם בתחזוקה השוטפת של הרצפה – קל מאד לנקות אפוקסי לתעשייה, מאחר שהאפוקסי יותר שכבה חלקה, ללא סדקים או חריצים, והוא עמיד מאד במים, כך שניתן לשטוף אותו בקלות ובנוחות.

מחפשים אפוקסי לתעשייה באיכות גבוהה? פנו עוד היום לשחר אפוקסי בע"מ לקבלת שירות ואיכות גבוהים במיוחד!!

כתבו לנו