התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי אפוקסי

ציפוי אפוקסי לרצפות עושים רק עם שחר אפוקסי!

ציפוי אפוקסי לרצפות הוא חומר נפוץ ומוכר מאד. הוא נמצא בהרבה מאד מרכזים מסחריים, חניונים וקניונים, מפעלים ומרכזי תעשייה וכן הלאה והלאה. היתרונות הרבים של ציפוי אפוקסי לרצפות הופך אותו למוכר ושימושי מאד. שחר אפוקסי מעניקה לכם ציפוי אפוקסי לרצפות, עם שירות מקצועי ומחירים נוחים במיוחד.

ציפוי אפוקסי לרצפות

ציפוי אפוקסי לרצפות עשוי מחומר האפוקסי, שהוא חומר פולימרי מיוחד, שבמגע עם זרזים מסוימים, מתקשה באופן מהיר, חזק ויציב. קלות השימוש בו והיתרונות הרבים שלו הופכים אותו לנפוץ מאד במקומות ציבוריים רבים.

למה כדאי להשתמש בציפוי אפוקסי לרצפות?

כי קל לנקות אותו – המשטח שנוצר בעקבות ציפוי אפוקסי לרצפות הוא חלק לחלוטין, אין בו סדקים, והניקוי שלו קל ופשוט.

כי הוא עמיד – ציפוי אפוקסי לרצפות עמיד מאד בפני עשרות סוגים של פגיעות, והוא נותר חזק, עמיד ויציב לאורך שנים.

כי הוא יפה – המראה של ציפוי אפוקסי לרצפות הוא אסטטי ונעים במיוחד. מגוון הצבעים של ציפוי אפוקסי לרצפות הוא גדול, ואפשר ליצור ממנו רצפות יפהפיות, עם שילובי צבעים מרהיבים.

כי הוא עמיד בכימיקלים – מה שהופך אותו למתאים במיוחד למחסנים, מפעלי תעשייה וייצור וכן הלאה, שבהם יש סכנה של כימיקלים הפוגעים ברצפה.

כי הוא בטיחותי – ציפוי אפוקסי לרצפות מונע החלקה בצורה טובה. ציפוי אפוקסי לרצפות מחזיר אור, ויוצר אפשרות לראיה טובה יותר בשטח העבודה. ולבסוף, הציפוי גם עמיד בפני אש.

כי אפשר לסמן בו שטחים – באמצעו מגוון הצבעים של הציפוי.

כי קל ליישם אותו – ציפוי אפוקסי לרצפות ממלא באופן עצמאי סדקים וחללים, כך שבעבודה קלה ופשוטה במיוחד ניתן ליצור משטח אחיד ויפה.

שחר אפוקסי

חברת שחר אפוקסי מעניקה לכם ציפוי אפוקסי לרצפות באיכות גבוהה, עם כל היתרונות הללו ועוד הרבה אחרים. עם השירות המקצועי של שחר אפוקסי, הניסיון הרב ואיכות החומרים, אתם יודעים בוודאות, שתצאו מהמקום מרוצים.

רוצים לבצע ציפוי אפוקסי לרצפות? פנו עוד היום לשחר אפוקסי ותקבלו ייעוץ מקצועי וחומרים איכותיים במיוחד

לקבלת הצעת מחיר לחצו

כתבו לנו