התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי אפוקסי מבריק
ציפוי אפוקסי מבריק, המשמש במשך שנים לאיטום רצפות בטון במבנים פרטיים, מסחריים ותעשייתיים, מופיע בשנים האחרונות יותר ויותר בבתי מגורים.
בעלי הבתים, אשר מעריצים את הלוחות המבריקים של רצפת אפוקסי, מקבלים משחר אפוקסי בע"מ את הרצפה האהובה עליהם, המאפשרים הליכה נוחה על הרצפה, ותחזוקה קלה ביותר.

ביקוש גובר והולך לרצפת אפוקסי
שחר אפוקסי מדווח כי הביקוש לרצפת אפוקסי פורח בקרב בעלי בתים ישנים וחדשים. במהלך שלושים השנים האחרונות, חל ביקוש גובר ליישומי רצפות אלו למגורים.
רצפת אפוקסי קלה לניקוי ועמידה. אפוקסי מחזיק מעמד כחמש עד עשר שנים, כשהחומר מגן על הבטון ועמיד בפני נזקים.

רצפה ללא רבב
בשחר אפוקסי מסבירים שגם אם ציפוי זה חווה כתמים, הם משפיעים על הפיגמנט בלבד, ולא על ביצועי הציפוי. רצפת אפוקסי מכסה גם פגמים של רצפות ישנות, כגון סדקים מוסתרים, מתאימה לכל סביבה, ובעלת רכיבים כימיים טובים ביותר נגד שחיקה והתנגדות.
רצפת אפוקסי
ציפוי הרצפה הטוב ביותר
הציפוי הטוב ביותר הוא ציפוי רצפה מדה מתפלסת או מדה דקורטיבית, המאפשרת חיפוי ריצוף קיים והענקת מראה מחודש ודקורטיבי במגוון נרחב של עיצובים וגוונים.
שחר אפוקסי מסביר שהיתרון העיקרי של ה"מדה", בהשוואה לבטון הוא שניתן לבצע רצפת אפוקסי זו בשכבות דקות וחלקות ללא סימנים הפוגעים ביופי הרצפה המחודשת.

ציפוי נכון של רצפת אפוקסי
שחר אפוקסי בע"מ הוא מומחה הציפוי הטוב ביותר בתחום זה, ומייעץ ללקוחותיו המרובים כיצד ניתן להגן על הרצפה מפני שחיקה, תוך שהוא ממליץ על שימוש בחומרים הטובים ביותר.
לקבלת ייעוץ אישי, הכנת תכנית רצפת אפוקסי מתאימה וקבלת שירות מעולה, התקשרו עוד היום לשחר אפוקסי והזמינו בהתאמה אישית את הריצוף האהוב עליכם.