התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי – רק בשחר אפוקסי!
מרכזים מסחריים מתאפיינים בהמוני אנשים אשר עוברים בהם מידי יום ביומו. רצפות של מרכזים מסחריים נועדו באופן טבעי להישחק במהירות, בשל כמות האנשים אשר דורכים עליהן ושוחקים אותן. כאשר בונים מרכז מסחרי, נוצר צורך למצוא אפשרות ריצוף אשר תהיה עמידה ככל האפשר מפני השחיקה הזו, ותחזיק מעמד לאורך זמן רב ככל האפשר. שחר אפוקסי מציעה ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי, אשר מגן על הרצפה והופך אותה לעמידה ובטוחה במיוחד.

ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי
ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי הוא כנראה הדרך היעילה ביותר לשמור על האיכות ועל המראה של הרצפה לאורך זמן, וגם להגביר את רמת הבטיחות של המרכז המסחרי. ציפוי אפוקסי מגן מפני החלקה, וכך מאפשר לצמצם פגיעות של אנשים אשר מגיעים למרכז. העמידות של פיצוי אפוקסי למרכז מסחרי גבוהה מאד. ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי עמיד במיוחד בפני שחיקה, שריטות ופגיעות דומות, כך שהוא מהווה אופציה מושלמת לריצוף של מרכז מסחרי, מאחר שלמרות השחיקה הגבוהה וכמויות האנשים, הרצפה שומרת על המראה הנאה שלה לאורך שנים, מבלי להיפגע. ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי גם עמיד בפני מים ובפני כימיקלים, כך שאין חשש מפגיעות שנובעות מלכלוך וכדומה.

העיצוב
ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי תורם רבות גם לעיצוב של המקום. ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי מגיע במגוון רחב של צבעים, ובמגוון דרגות ברק, כאשר לרוב, ציפוי אפוקסי הוא מבריק ובעל מראה נקי וחדש. ניתן לבחור במספר גוונים של ציפוי אפוקסי על מנת לתחום חלקים שונים במרכז המסחרי או ליצור מראה מגוון יותר של הרצפה. ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי תורם גם לניקיון של המקום – המשטח המצופה באפוקסי נעשה חלק, ללא סדקים, חיבורים או פגמים, וכך הניקוי של הרצפה נעשה קל ופשוט. שחר אפוקסי מציעה ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי באיכות גבוהה במיוחד, אשר מאפשרת לבעלים ולמבקרים במרכז המסחרי ליהנות באופן מלא מכל היתרונות של האפוקסי.

צריכים ציפוי אפוקסי למרכז מסחרי? שחר אפוקסי הוא המקום עבורכם! פנו עוד היום ותיהנו משירות איכותי ומקצועי.