התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ציפוי אפוקסי הוא דרך נפלאה לשמור על רצפת בטון חלקה, חזקה ונקייה. ציפוי אפוקסי למעבדות הוא סוג הריצוף המתאים ביותר למעבדות מכל הסוגים, בזכות היתרונות הרבים שלו, ובעיקר העובדה שהוא עמיד בפני כימיקלים שונים. שחר אפוקסי בע"מ מספקת לכם שירות ציפוי אפוקסי למעבדות באיכות גבוהה במיוחד, שמאפשרת לכם ליצור מעבדה נוחה, בטיחותית ועמידה.

ציפוי אפוקסי למעבדות

ציפוי אפוקסי הוא ציפוי ייחודי לרצפות, אשר מעניק לרצפה יתרונות רבים מאד. היתרונות הללו חשובים ויעילים במקומות רבים, וכאשר מדובר על ציפוי אפוקסי למעבדות, היתרונות הללו עשויים להיות חיוניים ממש. ציפוי אפוקסי למעבדות הוא ציפוי חזק במיוחד. הוא עמיד בפני פגיעות של כימיקלים, כך שגם בתנאי המעבדות השונות הוא יישאר עמיד לאורך שנים רבות ללא פגיעות ושריטות. ציפוי אפוקסי למעבדות עמיד גם בפני גרירה של חפצים כסדים, שריטות ופגמים, וכך ניתן להעביר במעבדה מכשירים וציוד טכני מכל הסוגים, מבלי לפגוע בריצוף. ציפוי אפוקסי למעבדות הוא גם בטיחותי במיוחד, בעיקר משום שהוא מונע החלקה, מה שחשוב מאד בכל מקום ובפרט במעבדות, שבהן יש צורך לשמור על רמת בטיחות גבוהה. כל היתרונות הללו הופכים את ציפוי אפוקסי למעבדות לריצוף היעיל ביותר למעבדות מכל הסוגים.

שחר אפוקסי

חברת שחר אפוקסי היא החברה היעילה והטובה ביותר לביצוע ציפוי אפוקסי למעבדות. שחר אפוקסי בע"מ הוקמה לפני כ-20 שנה, והיא מתמחה בכל סוגי השימושים באפוקסי, וכמובן גם בציפוי אפוקסי לרצפות של מעבדות ושל כל שטח אחר הזקוק לכך. שחר אפוקסי מעניק לכם עבודה איכותית ומקצועית, ומאפשר לכם ליהנות ממעבדה בטיחותית ועמידה, עם ריצוף שלא ייפגע ולא יינזק לאורך זמן. אנו מציעים לכם מגוון סוגים של ציפויי אפוקסי, במבחר צבעים ודוגמאות, אשר מאפשרים לכם ליהנות לא רק מן הבטיחות והיעילות של האפוקסי, אלא גם משמירה על עיצוב נאה ונעים לעין של המעבדה, דבר שללא ספק תורם לעובדי המעבדה אשר נהנים לעבוד בסביבה נעימה ומטופחת.

צריכים ציפוי אפוקסי למעבדות? פנו עוד היום לשחר אפוקסי ותקבלו שירות מקצועי ואיכות מקסימאלית!