התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

עמידות צבע אפוקסי לרצפה
ציפוי רצפת אפוקסי מתכתית הוא טרנד חדש וחם החודר בהדרגה לחניונים, קניונים, מבנים תעשייתיים ומרכזים מסחריים. זהו שימוש במוצרים בטכנולוגיה מתקדמת גבוהה ביותר, המאפשרת לרצפה להיראות אקזוטית.

אשליית התלת מימד
צבע אפוקסי יוצר רצפה מבריקה ועמוקה עם מגוון נרחב של צבעים שונים ואפקטים חזותיים. חלקם אפילו יוצרים מראה תלת מימדי יפה שנותן אשליה של נהרות מתערבלים של פלזמה מתכתית.
אז פנה עוד היום לשחר אפוקסי, או בקר באתר החברה כדי לבחון מקרוב את גלריית התמונות המציגה רצפות אפוקסי שיגרמו לך להבין שזוהי האופציה עבורך.

מהו צבע אפוקסי?
זהו ציפוי צבעוני או שקוף שניתן להוסיף לו פיגמנטים מתכתיים. הוא נועד ליצור אפקטים חזותיים שונים, ולאחר ציפוי הרצפה, היא מקבלת מראה של חוזק ועמידות. השימוש בגוונים הייחודיים מעניק לרצפה מראה של נהר זורם המאופיין בכתמי מתכת המפוזרת על פני שטח הציפוי.
רצפת אפוקסי עמידה
עמידות צבע אפוקסי
ככל שרצפות אלו נראות יפות ומדהימות, הציפוי מאפשר ביצועים גבוהים שנועדו להימשך שנים. הציפוי בטיחותי ביותר, מיושם בשכבה חלקה ואחידה, ומעניק מראה אסתטי במיוחד.
כתוצאה מכך, אתה מקבל בסופו של דבר ציפוי עבה ביותר המאפשר שימוש נוח במיוחד ושומר על שלמות הרצפה וניקיונה לטווח הארוך.
ציפויים מתכתיים אלו עמידים בפני כתמי שמן, מלחים, כימיקלים, חומצות, מים וכל חומר אחר המאפיין אזורים תעשייתיים, אך השימוש בצבע אפוקסי לרצפה מאפשר ביצועים גבוהים ברמה אחרת. הם קלים, משקפים אור ויוצאים מהכלל בשל האופי המבריק של פני השטח.

חושב על שימוש בצבע אפוקסי?
בשחר אפוקסי ממליצים שלא להסתבך עם הפרויקט בשיטת 'עשה זאת בעצמך', אלא להתייעץ עם צוות החברה, שכן מדובר בעבודה בהיקף נרחב אותה מומלץ לבצע תוך שכירת שירותי צוות מקצועי, יעיל ומיומן.