התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

מיקרוטופינג

אפשרויות עיצוב מגוונות באמצעות משטחי בטון עמידים ומחוזקים- חיפוי מיקרוטופינג מבית שחר אפוקסי, החיפוי המתקדם שמיוצר בטכנולוגיה מובילה ומעניק שכבת הגנה חזקה ועמידה לכל סוגי המשטחים, במראה עיצובי חדשני, במגוון צבעים, טקסטורות ועיצובים.

חיפוי מיקרוטופינג הוא חיפוי מבוסס פולימר צמנטי, הניתן ליישום על גבי משטחי ריצוף, קירות ומשטחים מכל סוג. החיפוי נוצר באמצעות חיבור בין טכנולוגיית ייצור ויישום חדשנית, לתערובת חומרים הכוללת פולימריים וצמנט שיוצרים חוזק מכני, לרכיבים פולימריים המעניקים גמישות, אגרנטים ופיגמנטים להענקת גוונים עמוקים ומשתנים וטקסטורות ייחודיות.

מיקרוטופינג ניתן ליישום באמצעות שכבה דקה בלבד, בעובי 2-3 מ"מ, בהתאם לקונסטרוקציה הקיימת ולצורך בהסתרת הפגמים הקיימים. ייתכן צורך במדה מתפלסת לתשתיות רעועות ובהתאם למצב הקונסטרוקציה.

היכן ניתן ליישם חיפוי ורצפת מיקרוטופינג

חיפוי מיקרוטופינג הוא חיפוי בעל יתרונות רבים, בראשם עמידות גבוהה במיוחד בתנאי חוץ, בעומסים, קרינת UV ותנאי לחות ורטיבות. ניתן ליישם אותו ישירות על מגוון סוגי משטחים וקונסטרוקציות, דוגמת: בטון, עץ, קרמיקה, גרניט ואף על גבי משטחי מיקרוטופינג קיימים. יתרונות אלו הופכים את חיפויי המיקרוטופינג לפונקציונליים ומתאימים ליישום בעבור מגוון תעשיות, מבנים ושימושים, מרכזים מסחריים, אולמות תצוגה ואחרים.

עסקים– שטחי מסחר, חנויות ומשרדים- מיקרוטופינג לרצפה במשרד, בחנות, בקניון או במרכז מבקרים, מספק פתרון נוח, קל לניקוי, עמידות בעומס ובתנועת מבקרים ערה, ומאפשר חותמת עיצובית ייחודית המותאמת לתדמית בית העסק.
תיירות ואירוח- השימוש בחיפוי מיקרוטופינג בולט גם ב בתי מלון, אתרי נופש, ווילות אירוח יוקרתיות וצימרים כפריים, ומעניק אווירה מזמינה, עיצובים חדשניים וקלות תחזוקה וניקוי. החיפוי מיושם לרוב בחללי הלובי, הקבלה, שבילים ומתחמי כניסה, מועדונים ואזורי פעילות.
מתחמים תעשייתיים– העמידות והחוזק שמספקות רצפות בחיפוי מיקרוטופינג, הופך את החיפוי לפתרון פונקציונלי ומתאים במתחמי תעשייה וסביבת עבודה.
מרחבים ציבוריים וקהילתיים– מיקרוטופינג משמש גם במרחבים ציבוריים ומתחמים עירוניים, מוסדות חינוך, מוזיאונים, גלריות, מתנ"סים, אולמות כנסים, וחללים בעלי מאפיינים של תחלופה ותנועת משתמשים מרובה.

טכניקת חיפוי חדשנית זו לא רק משנה משטחים אלא גם משפרת את הפונקציונליות שלהם. שכבת המיקרוטופינג יכולה לספק הגנה נוספת מפני בלאי, שריטות וכתמים, מה שהופך אותה למתאימה לאזורים בעלי תנועה גבוהה. הוא מציע גם עמידות מצוינת בפני קרני UV ותנודות טמפרטורה, מה שמבטיח את עמידותו לטווח ארוך. רצפות מיקרוטופינג יכולות באמת לשנות כל חלל, בין אם מדובר בסביבה למגורים, מסחר, תעשייה או ציבור. היכולת שלהם להיות מיושמים בתחומים שונים עושה אותם בחירה תכליתית ומעשית עבור כל פרויקט.

כל היתרונות של חיפוי מיקרוטופינג

אסתטיות ועיצוב– חיפוי מיקרוטופינג בטון מעניק גימור נקי, מגוון צבעים וטקסטורות, אפשרויות חריטה והדפסה, אפשרויות בחירה ועיצוב נרחבות, לעיצוב חללים קיימים או חדשים, בסגנונות עיצוב מותאמים אישית.

התאמה לכל סוגי המשטחים– אחד היתרונות הבולטים של חיפוי מיקרוטופינג הוא התאמתו ויכולת ההיצמדות שלו למרבית סוגי המשטחים והקונסטרוקציות, בניהן: בטון, עץ, אריחים ועוד. תכונה זו מאפשרת את יישום החיפוי במהירות, ותוך חיסכון בצורך ובעלויות הכרוכות בהסרת חיפוי קיים וריצוף מחדש, או יישום שכבת בסיס וקישור מתאימה.

עמידות וחוזק מכני– למרות השכבה הדקיקה באמצעותה מיושם חיפוי מיקרוטופינג, הוא מציג עמידות מיטבית בעומסים, לחץ ומשקל, חיכוך וחשיפה לחומרים שונים. עמידות זו משמרת משטח במראה חדיש, אטום ואיכותי למשך שנים ארוכות.

תחזוקה קלה– החיפוי דורש תחזוקה מועטה וקל לתחזוקה.

ידידותי לסביבה– חיפוי מיקרוטופינג נחשב כחיפוי ידידותי לסביבה בזכות שימוש חסכוני בכמות קטנה של חומר, מה שמפחית בנזקי ייצור, וכן האפשרות ליישם אותו ישירות על משטח קיים, ולהימנע מעבודות פירוק מזהמות שמייצרות פסולת, כמו גם עמידות החומר.

חיפוי מיקרוטופינג מיושם בקלות, בזמן עבודה קצר שכולל את ניקוי והכנת המשטח, ערבוב ויישום שכבת חומר דקה- שהונדס והוכן בהתאמה אישית לכל פרויקט, וייבוש מהיר המאפשר חזרה לשגרה במהירות וללא מגבלות.

חברת שחר אפוקסי מסייעת ללקוחותיה הרבים, במגזר הציבורי, העסקי והפרטי, בהתאמת חומרי חיפוי וציפויים וביישום מקצועי על ידי צוות מתקינים מוסמכים ומנוסים, לתוצאה מעולה ולעמידות ארוכת שנים.

כתבו לנו