התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

יישום האופקסי על רצפות תעשייתיות הוא אחד היישומים המרכזיים שיש לחומר הפופולרי. ראשית, עלינו להבין, מהו החומר, מהו היתרון שלו בתעשיית הריצוף וממה מושפע מחיר האפוקסי.

אפוקסי – חומר עמיד וחזק

כאשר האפוקסי מתערבב עם חומרים נוספים ועם מקשים מסוגים שונים, מתקשה האפוקסי על המשטח המיועד ומעניק לו שכבה שקופה, חלקה ועמידה לאורך זמן. מסיבה זו ומסיבות רבות נוספות מעדיפים לצפות רצפות בחומר זה ולשוות לרצפה מראה מבריק, לסייע לה להישאר חלקה לאורך זמן ולשמור על עמידותה לאורך השנים.

מחיר רצפת אפוקסי

לסוגים שונים של רצפה אפוקסי מחיר שונה – מדוע? ראשית, חשוב לדעת כי למרות היתרונות השונים שיש לשימוש בחומר, מחיר ציפוי רצפה אפוקסי משתנה בהתאם למספר פרמטרים:

1. התשתית – אם מדובר בריצוף אפוקסי על משטח שהוא לא בטון, יש צורך בהכנת התשתית. הכנה זו כוללת ביצוע פעולות שונות (בהתאם לסוג הרצפה), דבר המשפיע על המחירהסופי של הרצפה.

2. המטרה – יש הבדל בין אם הרצפה מיועדת להולכי רגל (למשל, בחנות), לבין שימוש במוסך או במקום המשתמש בחומרים כימיים, במקרה כזה, המחיר יהיה גבוה יותר בשל הייעוד הייחודי ומה שמשתמע ממנו.

3. הגודל – גם אם עומד לרשותכם שטח גדול, היו רגועים – בעזרת חומר האפוקסי ניתן לכסות שטחים רחבים בזמן עבודה מועט. בצורה זו ירד המחיר הכללי למ"ר – אך המחיר לכל העבודה, בשל גודלה, יעלה.

4. דקורציה נלווית – רצפת אפוקסי נחשבת לאסתטית ויפה יותר, יחד עם זאת, ככל שתרצו לחלץ מהאפוקסי את היכולת הדקורטיבית שלו – כך יהיה לאפוקסי מחיר גבוה יותר. עדיין מדובר בעסקה משתלמת למדי, כיוון שהעיצוב המתקבל יפה במיוחד.

בבואכם לבחור ריצוף אפוקסי – חשוב להבין מהי העבודה הנדרשת, מהו התקציב העומד לרשותכם ומהי התוצאה הסופית שאתם מצפים לה.

שחר אפוקסי מציעים מגוון רחב של ציפויי אפוקסי לתעשיה! נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולסייע לכם. מחכים לכם בטלפון: 08-9453533