התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

מהן רצפות אפוקסי?

מעוניין ברצפה חזקה, עמידה, קלה לתחזוקה ונראית פנטסטי? רצפות אפוקסי הן בדיוק הפתרון עבורך! באתר של שחר אפוקסי תמצא את כל המידע הדרוש לך, ולקבלת ייעוץ או מידע נוסף, צור קשר עם מומחי החברה.

הגדרת רצפות אפוקסי

בהגדרתן הפשוטה ביותר, רצפות אלו הן משטח ריצוף המורכב ממספר שכבות אפוקסי המוחלות לעומק הרצפה. ההבדל בין רצפות אפוקסי לבין ציפוי רצפת אפוקסי טמון בעומק ההתקנה. רצפות אפוקסי חזקות עד כדי כך שהן ניתנות לשימוש גם בסביבות התעשייתיות התובעניות ביותר.

סוגי רצפות אפוקסי

קיימים מספר סוגים שונים של ריצוף אפוקסי. אלו כוללים:

ריצוף חזק. המשמש לאזורי תעבורה גבוהה המאופיינים בשימוש בציוד כבד.

רצפות אפוקסי נגד החלקה. ריצוף המתאים לכל מטרה, החל ממבני תעשיה ועד לבתים פרטיים או מרכזים מסחריים. כל סוג מבנה דורש שיטת ריצוף שונה, אך במרכזים תעשייתיים יש להקפיד על מניעת החלקה. חברת שחר אפוקסי מציעה לכם את הפתרון המושלם: אפוקסי נגד החלקה.

קלות ניקוי. רצפות אלו קלות לניקוי ותחזוקה ופופולאריות ביותר בשימוש במטבחים ואזורים המאופיינים בתנועה גבוהה.

ריצוף דקורטיבי. ניתן להתקין רצפות אפוקסי בכל מקום, אך שיטת ריצוף זו נחשבת למסובכת ביותר להתקנה, למרות שיש לה איכויות טובות נגד החלקה.

רצפת אפוקסי אנטי סטטי. ריצוף הניתן להתקנה באמצעות פריימר אפוקסי; על תשתית קיימת; על שכבת גרפיט; וכמתיחת פסי נחושת.

ריצוף על בסיס אפוקסי. אלו הן רצפות על בסיס אפוקסי אך בעצם הן צבעוניות ומורכבות משבבים או פתיתים לקישוט,. המתפקדים אף כמשטח מחוספס מעט המספק איכויות טובות נגד החלקה. הפתיתים מגיעים בצבעים שונים וניתנים לשילוב על פי בחירתך.

צור קשר עוד היום עם שחר אפוקסי לבחירת שיטת הריצוף המתאימה ביותר לצרכיך!