התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

למה מומלץ לבצע ציפוי אפוקסי לרצפה

אחד הגימורים העמידים ביותר עימם ניתן לצפות רצפה היום היא שימוש בציפוי אפוקסי. לא רק שהוא מגן על הרצפה, הוא משפר מיד את המראה שלה ומעניק לה מראה מקצועי של יופי ותפקוד.רצפה היא יותר מסתם מקום עליו הולכים. יתרונות אפוקסי לרצפה הפכו שיטת ציפוי זו לאחת האפשרויות המבוקשות ביותר בתחום הריצוף.

ציפוי למטרות שונות

שחר אפוקסי מבצע, בין היתר, יישומי ציפוי לחיזוק מבנים, מרכזים תעשייתיים, או חניונים. הברק המרהיב של הרצפה מעלה באופן משמעותי את ערך הנכס. אז פנה עוד היום לשחר אפוקסי כדי שתוכל להבין מהו באמת ציפוי אפוקסי לרצפה, מהם יתרונותיו עבורך, ללמוד כיצד מתבצעת העבודה, ולהתרשם מהעלויות הכרוכות.

מהו ציפוי אפוקסי לרצפה?

תחילה יש להציב מעט סדר בבלבול הקיים כיום לגבי אפוקסי. ציפוי אפוקסי מבוסס על שימוש בחומר פולימרי ייחודי. חלקי הצבעים המוספים לתערובת הופכים אותה לעמידה יותר מאשר צבע רגיל. אפוקסי הוא חומר המיושם בפועל כמו ציפוי. הוא מתקשה ליצירת משטח חלק במיוחד, עמיד לכימיקלים, מים, דלק, גריז וחומרים כימיקלים שונים, כולל פגיעות וחריצים על הרצפה.

ציפוי אפוקסי לרצפה

ההבדל בין ציפוי אפוקסי לרצפה לבין גימור רגיל שלא כמו בתהליך גימור רגיל לרצפה, תערובת חלקי אפוקסי יוצרת תגובה כימית שבאמצעות שילוב עם זרזים מסוימים, מאפשרת התקשות חזקה, מהירה ויציבה. תהליך זה מייצר מבני פולימר המעניקים לאפוקסי את החוזק והעמידות המעולים שלו. התוצאה הסופית היא ציפוי הרבה יותר עבה מאשר צבע רגיל על הרצפה, או ציפוייה במשטח מוכן.

אז מה הופך ציפוי אפוקסי לרצפה למתאים ביותר?

חוץ מזה שנחמד להסתכל על רצפה זו, היישום המוקשה והעבה המתקבל מאפוקסי, יוצר ציפוי עמיד וגמיש ביותר המשפיע על מניעת שריטות, חדירת כימיקלים, כתמים ושחיקת המשטח. לא תצטרך להיכנס לפאניקה בשל נזק לרצפה, גם אם הפלת עליה חפץ כבד.