התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

אפוקסי שקוף ליציקה משמש בענפי תעשיה רבים ומגוונים. החומר הפופולרי כל כך נחשב לכזה כבר משנות ה- 30 של המאה הקודמת – מאז ועד היום הוא משמש במגוון ענפי התעשיה ונחשב לחומר חזק ועמיד במיוחד. למה משמשת יציקת אפוקסי קריסטלי? מהו אופיו של החומר ולפי מה נקבע מחירו?

אפוקסי שקוף ליציקה – למה משמש?

אפוקסי הוא חומר פולימרי, שכשהוא מעורב עם מאיצים וחומרים נוספים, הוא מתקשה והופך להיות עמיד וחזק במיוחד. החוזק שלו מקנה למשטחים עליו הוא מונח יציבות, מונע מהם להיסדק ולהישבר ומסייע לשמירה על איכות המוצר לאורך זמן. בתעשיה יש לאפוקסי שימושים רבים, ביניהם ברצפות, מוצרי חשמל, מכונות כבדות ועוד. בנוסף, משמש האפוקסי גם למניעת החלקות, מסייע מפני שחיקה של המוצר אותו הוא מכסה ועליו הוא מתקשה וגם משווה לו מראה מעוצב, דקורטיבי וחלק. בסופו של דבר, קל יותר לנקות משטחים בזכות שכבת האפוקסי המרוחה עליהם, קל יותר לתחזק אותם והם זוכים לאורך חיים ארוך יותר.

האפוקסי השקוף נועד לשימוש במשטחים שאנו לא רוצים שיראו שהוא "נגע" בהם, זאת בניגוד למשטחים אחרים בהם אפוקסי עם צבע דווקא משרת את המשטח ואת הצרכים האסתטיים בהם אנו מעוניינים.

שימושים נוספים

מלבד שימוש תעשייתי, אפוקסי שקוף משמש גם בשירות האמנות ויצירות האמנות. יציקת אפוקסי קריסטלי נעשית בצורה כזו שהחומר נטמע בתוך המיצג המבוקש, ואחרי הייבוש הסופי – לא רואים אותו כלל, הוא שקוף לחלוטין ומשווה למיצג הסופי מראה אסתטי יותר, מבריק יותר וחלק יותר – וכמובן, שומר על האובייקט מפני פגעי הזמן, סדקים ושחיקה.

אפוקסי קריסטלי – מחיר משתנה

היתרונות שיש לאפוקסי על סוגיו השונים אינם משנים את מחירו, אך אפוקסי שקוף מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים נוספים:

1. גודל – אם מדובר בשטח רחב, כמובן שיהיה צורך בשימוש ביותר אפוקסי, מה שישפיע על אפוקסי שקוף מחיר הסופי.

2. ייעוד – אם מדובר ברצפה, למשל, אזי רצפה המיועדת להולכי רגל תצופה באפוקסי מסוג מסוים, ואילו רצפה המיועדת לשימוש במעבדה , במוסך או בתעשיות כבדות תזדקק לשכבה עבה יותר או לסוג מסיבי יותר – מה שישפיע על המחיר.

3. תשתית – אם התשתית הרצפתית (או כל תשתית אחרת) מוכנה לקלוט אליה את האפוקסי – המחיר יהיה נמוך יותר. אפוקסי שקוף מחיר גבוה יותר יינתן במידה והתשתית זקוקה לשינוי ייעוד, ולעבודה מקדימה בטרם הנחת שכבת האפוקסי.

בטרם תחליטו על מבצע העבודה – שימו לב כי מדובר באיש מקצוע שיודע מה מצופה ממנו, שמבקש מחיר הוגן ושתהיו מרוצים מעבודתו, בסופו של דבר.

שחר אפוקסי מתמחה כבר מעל ל- 20 שנה בציפויי אפוקסי מסוגים שונים. נשמח להעמיד את נסיוננו ומרצנו לשירותכם ולהעניק לכם ציפוי אפוקסי שישמר לאורך שנים ארוכות. מחכים לכם בטלפון: 08-9453533.