התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

ריצוף חדרי קירור

ציפויים מיוחדים לחדרי קירור והקפאה רק בשחר אפוקסי בע"מ.

חברת שחר אפוקסי בע"מ הינה בעלת ניסיון רב ביישום מערכות ציפוי שונות בחדרי קירור והקפאה, יועצינו יודעים להתאים ללקוח את המערכת המתאימה לפי צרכיו ללא צורך בדחיפת מערכות יקרות ובכך להוזיל עלויות בלי לגרוע מאיכות הציפוי ועמידתו לאורך זמן, ייעוץ זה יכול לחסוך זמן וכסף רב.

חברת שחר אפוקסי בע"מ ביצעה מגוון רחב של עבודות ברחבי הארץ בחדרי קירור והקפאה, מטמפרטורה של 4 מעלות צלזיוס ועד לטמפרטורה של -40 מעלות צלזיוס כולל שוק פריז( הבדלי טמפרטורות קיצוניות בזמן קצר).


ריצוף נכון של חדרי קירור והקפאה

חדרי קירור נדרשים בענפים שונים במשק, לרבות במפעלי מזון, מטבחים תעשייתיים, מעבדות, חדרים נקיים, מפעלי תרופות, קוסמטיקה, לתעשיית הייטק ועוד. בכדי ליצור חדר קירור מוצלח יש לקחת בחשבון את כל מרכיביו, לרבות תשתיות, גודל החדר, אמצעי שינוע, אמצעי אחסון ורמת קור מבוקשת. כמו כן, יש להתייחס לסוג הסחורות שיהיו בחדר, ארגון נכון של חדר הקירור כך שינצל היטב את החלל הנתון, תכנון תשתיות חשמל, התקנת מערכות גיבוי ובקרה לחדר, בחירה בחומרים מתאימים לבניית החדר עצמו, ועוד.

בתוך כך, יש לקחת בחשבון את צרכי הריצוף של החדר שיכול להיות עשוי מאפוקסי או מצמנט פוליאוריטן, ונדרש לספק מענה עמיד, יעיל ובטוח.

שימוש בצמנט פוליאוריתן לחדרי קירור

אחד החומרים המתאימים והמבוקשים עבור רצפות לחדרי קירור הינו צמנט פוליאוריתן. מדובר בחומר עמיד בטמפרטורות קיצוניות של עד מינוס ארבעים מעלות וחום המגיע עד למאה שלושים מעלות. ככזה הוא מספק פתרון מושלם למפעלים או חדרי הקפאה שיש בהם אזורים עם תנאי קיצוניים של קור וחום בעומס קיצוני. הפוליאוריטן הצמנטי הינו סוג ייחודי של חומר מורכב וחזק המיועד לציפוי בטון, המשמש גם בחדרי קירור בזכות היותו עמיד במיוחד ללחות ולטמפרטורות קיצניות.

כמו כן, ציפוי זה לא סופח נוזלים ולכן מתאים לתעשיות שעושות שימוש רב בשמנים ובמים. הוא מונע החלקה המאפיינת מקומות רטובים כמו חדרי קירור, אינו רעיל, אנטי בקטריאלי ונטול ריח, לכן הוא מבוקש בתעשיות המזון. אם לא די בכך, הוא גם מציג עמידות גבוהה בפני חומרים כימיים, חומרים שומניים וחומציים. 

שלא כמו מערכות אחרות, אתה החומר הזה ניתן ליישם על תשתיות בטון בנות שבועיים ויותר. הציפוי עצמו מסופק בעוביים שונים בהתאם לצרכי הלקוח, כגון שלושה, חמישה ותשעה מ"מ.

בנוסף, לציפוי פוליאורטן צמנט יש תכונות של גמישות וקשיחות, חזות אחידה ונאה ללא תפרים, והוא גם חומר שיש לו רמה גבוהה של עמידות בפני שחיקה. גם אין לו נטייה לצבור לכלוך וניתן לנקותו בקלות באופן ידני או עם מיכון חשמלי. ולבסוף, יש לו חוזק מכאני וכושר נשיאה גבוה וניתן להשיא על גביו ציוד כבד, מנופים, מלגזות, עגלות ועוד.

יישום של ציפוי צמנט פוליאוריטני

ציפוי צמנט פוליאוריטני לרצפות לחדרי קירור ניתן ליישם במספר צבעים, תוך בחירת ציפוי שיש לו תכונות המתאימות לסביבת העבודה, רמות קור, משקלי נשיאה וסוג החומרים שיהיו בחדר הקירור. יש לדאוג לנקות היטב את משטח חדר הקירור מלכלוך, רטיבות ושאריות בניה, ולאחר מכן את החומר עצמו מיישמים בשכבות עד לקבלת ציפוי בעובי רצוי, אותו דואגים להביא לרמת גימור מבוקשת.

ריצוף חדרי קירור עם ציפוי אפוקסי

חומר נוסף היכול לשמש לריצוף חדרי קירור הינו האפוקסי. זהו חומר חזק, עמיד בפני קור, רטיבות והחלקה. כמו כן, מדובר בחומר עמיד בפני חבלות היכול לשאת משאות כבדים, המתאים ליישום גם לחדרי קירור והקפאה גדולים במיוחד שעושים בהם שימוש במיכון כבד, ושיש בהם הרבה ציוד וסחורות.

בנוסף, מדובר בציפוי עמיד בפני שחיקה וגם בפני חומרים כימיים, לכן הוא מתאים גם לחדרי קירות במעבדות. גם קל לנקות את ציפוי האפוקסי תוך שמירה על רמת סטריליות גבוהה, מה שהופך אותו מתאים גם לחדרי קירור נקיים.

הזמנת ריצוף לחדרי קירור והקפאה

להזמנת ריצוף לחדרי קירור והקפאה ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת שחר אפוקסי בטלפון 08-9453533.

כתבו לנו