התקשרו עכשיו: שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455  | דוא״ל: shahar@epoxy.co.il

שחר 050-2225451 | איציק 050-2225455

הרצפה שלך יפה יותר עם ציפוי אפוקסי!

ציפוי אפוקסי הוא המצאה של ציפוי לרצפה שנעשה פופולרי בשנים האחרונות. הוא מתאים למגוון גדול של מטרות, הן לשימוש ביתי והן לשימוש תעשייתי או למוסדות. בכתבה שלפנינו נסביר את היתרונות הרבים שגלומים בתוך רצפת ציפוי אפוקסי ונבין למה זה טוב.

הגדרת ציפוי אפוקסי

ציפוי אפוקסי הוא בעצם חומר אטום שאינו מחליק ומתאים לריצוף בסוגים רבים של מבנים. אפשר לפגוש ציפוי אפוקסי במפעלים, בקניונים, במוסכים, או חנויות ציבוריות שונות. הפרקטיות שלו מצד אחד, ועצם היותו מונע החלקה ומצד שני בעל כושר עמידות גבוהה, הופך אותו לחומר מבוקש ויעיל עבור מגוון גדול של מטרות. מה גם שריצוף עם ציפוי אפוקסי מתקבל יפה מאד מבחינת הנראות שלו בשטח, וזה כבר בונוס נוסף.

יתרונות של ציפוי אפוקסי

  1. חוזק – ציפוי אפוקסי מחזיק מעמד היטב גם מתחת למכונות כבדות וגדולות. אפשר לרצף עם ציפוי אפוקסי אפילו מוסכים בהם ישנם מכוניות וכלי רכב כבדים, בלי לחשוש כי יקרה משהו לא טוב לריצוף.
  2. פרקטיקה – נוח וקל לנקות רצפת אפוקסי ובלי קושי מחזירים לו את הברק. די בשטיפה כללית ושגרתית מדי יום כדי שהרצפה תראה יפה כל יום מחדש.
  3. הברקה – רצפת אפוקסי משדרת מראה מבריק, על אף שהיא אינה מחליקה בזמן הליכה. זה מוסיף אפקט יוקרתי לרצפה ומעניק לה זוהר וברק. קניונים וחנויות שעשו שימוש עם רצפת ציפוי אפוקסי נהנים מרצפה חלקה וזוהרת במיוחד.
  4. נגד החלקה – ציפוי אפוקסי אינו מחליק, וזה אחד היתרונות הכי משמעותיים שלו. במקום בו מסתובבים אנשים רבים, ילדים קטנים, מבוגרים וסתם מי שממהר לדרכו, חשוב מאד לבטח את הרצפה מפני החלקה מסוכנת. השילוב המוצלח בין מראה מבריק לבין רצפה שאינה גורמת להחלקה, הוא אידיאלי.
  5. נגד שחיקה – ציפוי אפוקסי הוא חומר עמיד שאינו נשחק במהלך השנים. הוא נשאר יפה לאורך זמן של שימוש ואין עליו סימני בלאי אופייניים. אפילו במקומות ציבוריים בהם מהלכים אנשים רבים מדי יום, נשמר המראה היפה והמבריק של הרצפה ללא שום שיבושים.