למה המוסך שלכם זקוק לרצפת אפוקסי?

החומר הפולימרי הפופולרי לא הפך להיות כזה סתם – הוא משרת את שפע ענפי התעשיה, וכן הוא עומד בשירותם של אומנים, צורפים ועוד. מה הופך אותו לכדאי כל כך דווקא עבור המוסך שלכם? הנה כמה דברים שכדאי שתדעו.

אפוקסי – תכונות עיקריות

האפוקסי מעניק פתרון מושלם עבור מגוון רחב של שימושים. הוא נחשב לחומר שנותן שכבת הגנה מוחלטת, חלקה וישרה, הוא עמיד וחזק ומאריך את חיי המשטח עליו הוא מרוח. בנוסף, הוא הופך את הנקיון לפשוט יותר, נותן מראה מבריק ומעוצב יותר וגם מונע מכתמים, שמנים ועוד מרעין בישין לחדור תחתיו.

רצפת אפוקסי למוסך – זה כדאי לכם!

התכונות הללו הופכות את האפוקסי למושלם עבור המוסך שלכם. במהלך השבוע עוברים תחתיכם מאות רכבים – כבדים וקלים יותר – והרצפה תחתיהם חייבת להיות מסוגלת לעמוד בעומס הזה. בנוסף, העבודה היומיומית במוסך כרוכה בשימוש בחומרים שמנוניים, דליקים ואפילו רעילים – מה שמצריך שימוש ברצפה חזקה המצוידת ביכולת עמידות גבוהה שתמנע את חלחולם של החומרים אל שכבות הרצפה, תכתים ותזהם אותם. מלבד זאת, רצפת אפוקסי למוסך הופכת את העבודה לפשוטה הרבה יותר ומאפשרת לכם ליהנות מדרגת בטיחות גבוהה ומיכולת ניקוי פשוטה ומהירה.

שחר אפוקסי מעניקה שירות רחב לקהל לקוחותיה כבר מעל ל- 20 שנים. מעוניינים ברצפת אפוקסי למוסך שלכם? נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לאורך התהליך! מחכים לכם בטלפון: 08-9453533.

 

 

טואול - אתרים באינטרנט