אפוקסי נוזלי למכירה – למה אתם צריכים את זה?

אפוקסי משמש למגוון רחב של שימושים על ידי גורמים בתעשיות השונות, מפעלים, מסעדות, בתי עסק מגוונים, מעבדות ועוד. אבל האם אנחנו יודעים במה מדובר? הנה כמה דברים שתרצו לדעת לגבי אפוקסי נוזלי.

מה זה אפוקסי?

אפוקסי הוא שרף פולימרי, שכשהוא מתערבב עם מקשה הוא יוצר שכבה ע"ג התשתית אותה הוא מכסה ויוצר רצפה עמידה וחזקה. השימוש בו החל כבר בשנות ה- 20 של המאה הקודמת, אך רק בשנות ה- 30 הפכה ההצלחה למסחרית, וכיום השימוש באפוקסי פופולרי במיוחד בענפי הייצור השונים.

שימושים אפשריים

האפוקסי מיועד, כאמור, למגוון רחב של שימושים בתעשיות השונות. ניתן לצפות איתו רהיטים, לצבוע מוצרי חשמל, לצפות איתו רצפות, לייצר דבקים, חומרי מילוי ועוד. העובדה שמדובר בחומר חזק במיוחד המאפשר הולכה חשמלית ועמידות לחום ולקרוזיה הופכת אותו לשימושי עד מאוד, ולכזה שניתן לעשות בו יותר משימוש אחד. מעל הכל, שימוש באפוקסי נפוץ ביותר על מנת לשמר את המבנה הקיים, להעניק לו אורך חיים ארוך יותר ועמידות גבוהה יותר. בנוסף, משטחים המצופים באפוקסי (במיוחד רצפות) נהנים מבטיחות גבוהה יותר וממראה מעוצב.

מגוון מוצרי האפוקסי משמש בתעשייה לאיטום, עמידות לכימיקלים, דקורציה, עמידה בשחיקה בעומסים גבוהים ומיועדת לאחזקה קלה ולניקיון מהיר. למעשה, מוצרי האפוקסי משתמשים לאיטום מאגרי מים, רצפות לתעשייה, משרדים, אולמות תצוגה, מאצרות, דחסניות, חדריים נקיים, חדריים אנטי סטטיים, חדרי חשמל ועוד.

מגוון מחירים – תלויי שימוש

אם אתם מחפשים "אפוקסי נוזלי מחיר", דעו כי טווח המחירים הוא מגוון ותלוי במידה רבה בשימוש המסויים שלכם בחומר. באופן טבעי, יהיה לחומר אפוקסי נוזלי מחיר נמוך יותר כשמדובר בשימוש תעשייתי נרחב המשתרע על שטחים גדולים, ומחיר גבוה יותר כשתרכשו אותו בחנויות בסגנון "עשה זאת בעצמך" לשימוש ביתי ונקודתי.

נשמח לסייע

אם אתם מחפשים אפוקסי נוזלי למכירה אך מעדיפים שבעלי מקצוע יעשו את העבודה עבורכם – אנחנו כאן בשבילכם. שחר אפוקסי בע"מ מתמחים בכל סוגי הציפויים המיוחדים באפוקסי לשימושים התעשייתיים השונים. אנו מחזיקים ברשותנו רק חומרים איכותיים שעברו בקרת איכות, ואמונים על עבודה מהירה, איכותית, עם כושר עמידות ואסתטיקה גבוהה.

נשמח להעניק לכם את שירותנו ולעמוד לרשותכם בכל מה שתזדקקו לו. אנו מציעים מגוון רחב של ציפויים מיוחדים באפוקסי לנוכחותכם ולשימושכם. מחכים לכם בטלפון: 08-9453533.

טואול - אתרים באינטרנט