רצפות אפוקסי זה שחר אפוקסי!

במפעלים, בחניונים, במרכזים מסחריים, במרכזי תעשייה ובעוד מקומות רבים מאד, תוכלו לפגוש רצפות אפוקסי. רצפות אפוקסי הן רצפות איכותיות וחזקות במיוחד, עמידות בפני שחיקה וכדומה, ולכן הן מתאימות למקומות רבים. שחר אפוקסי מציעה לכם רצפות אפוקסי איכותיות, אשר מהוות למעשה ציפוי לרצפות כמו בטון ועוד, והכול ברמה איכותית וגבוהה במיוחד.

 

רצפות אפוקסי

רצפות אפוקסי הן רצפות אשר מצופות באפוקסי – חומר פולימרי ייחודי, שמתקשה במגע עם חומרים שונים. כאשר האפוקסי מתקשה, הוא נעשה חזק מאד, יציב מאד, ועמיד מאד בפני פגיעות מכל הסוגים. בזכות החוזק הזה, חומר האפוקסי משמש לא רק לציפוי של רצפות אלא גם לציפוי של מכשירי חשמל, רהיטים ופריטים רבים נוספים. רצפות אפוקסי נפוצות מאד במקומות רבים, בזכות היתרונות הרבים שלהן.

 

יתרונות של רצפות אפוקסי

העמידות – רצפות אפוקסי עמידות מאד מפני שריטות מכל הסוגים – ניתן לגרור עליהן רהיטים כבדים ללא סימן כלל. רצפות אפוקסי עמידות גם במים, וכך משמשות גם כתוספת איטום לרצפה. למעשה, האפוקסי אשר נמרח על הבטון ממלא את הסדקים שבו במלואם, וכך יוצר שכבת בידוד ואיטום חזקה במיוחד. גם חומרים כימיים אינם פוגעים בעמידותן של רצפות אפוקסי, וכך הן נותרות עמידות וחזקות לאורך שנים רבות מאד.

הבטיחות – רצפות אפוקסי עמידות באש, וכך מונעות התפשטויות של דליקות. רצפות אפוקסי הן גם רצפות המונעות החלקה. יתרון נוסף הוא האפשרות לסמן ולגדר אזורים שונים, באמצעות הצבעים הרבים של רצפות אפוקסי.

הנוחות – ציפוי של רצפות אפוקסי הוא קל, נוח ופשוט מאד. קל מאד ליישם את האפוקסי, מה שהופך אותו לנפוץ עוד יותר. בנוסף, קל מאד לנקות רצפות אפוקסי, מה שהופך אותן לשימושיות מאד.

העיצוב – כאמור, רצפות אפוקסי מגיעות במגוון רחב של צבעים, לכן קל מאד לעצב באמצעות האפוקסי את הרצפה וליצור מראה אסטטי במיוחד.

 

שחר אפוקסי

 חברת שחר אפוקסי מתמחה בתחום של רצפות אפוקסי למעלה מ-20 שנה, ומסייעת לכם ליהנות בקלות מן היתרונות הרבים של רצפות אפוקסי.

 

רוצים רצפת אפוקסי איכותית? פנו עוד היום לשחר אפוקסי ותיהנו משירות מקצועי ואיכותי במיוחד!

טואול - אתרים באינטרנט