ציפוי אפוקסי לבטון עושים רק בשחר אפוקסי!

ציפוי אפוקסי לבטון הוא ציפוי מוכר ונפוץ מאד, אשר נמצא על רצפות רבות, ובמיוחד רצפות בטון, במקומות רבים, מחניונים ועד מרכזים מסחריים. לציפוי אפוקסי לבטון יתרונות רבים מאד, אשר הופכים אותו לשימושי, נוח, בטוח ונפוץ במיוחד. חברת שחר אפוקסי מספקת לכם ציפוי אפוקסי לבטון באיכות גבוהה במיוחד, עם שירות מסור ואדיב.

 

ציפוי אפוקסי לבטון

רצפות בטון הן רצפות חזקות מאד, אולם הן חשופות לפגעים מסוגים שונים. ציפוי אפוקסי לבטון נועד בעיקר על מנת לחזק את רצפת הבטון ולהעניק לה עמידות וחוזק, ובמקביל גם ליפות אותה ולהעניק לה מראה אסטטי. לציפוי אפוקסי לבטון ישנם יתרונות רבים, אשר הופכים אותו למושלם למטרה זו. תחילה נסביר מהו הציפוי. ציפוי אפוקסי עשוי מחומר פולימרי מיוחד, אשר נמרח על הרצפה בקלות, ואשר במגע עם חומרים מסוימים, מתקשה במהירות ונעשה חזק ויציב מאד. בזכות התכונות הללו, ציפוי אפוקסי מתאים לרצפות בטון, כמו גם לציפוי של מכשירי חשמל שונים ומוצרים רבים אחרים.

 

מהם היתרונות של ציפוי אפוקסי לבטון?

רצפות בטון לרוב מלאות בסדקים ובגבהים שאינם שווים לחלוטין. ציפוי אפוקסי לבטון יוצר שכבה מלאה ואחידה על הבטון. האפוקסי ממלא את כל הסדקים ואוטם אותם היטב. ציפוי אפוקסי לבטון עמיד במים, וכך הוא מהווה, למעשה, שכבת איטום נוספת לבטון, אשר מחזקת אותו והופכת אותו לעמיד במיוחד. הציפוי עצמו עמיד בפני שריטות ופגיעות דומות, כך שהוא נשאר חזק ויציב לאורך שנים. ציפוי אפוקסי לבטון הוא בטיחותי במיוחד, הן בזכות העמידות שלו בחום ובאש, והן משום שהוא מונע החלקה. לבסוף, ציפוי אפוקסי לבטון הוא גם אסטטי מאד, ומעניק לרצפה מראה יפה ואחיד.

 

שחר אפוקסי

חברת שחר אפוקסי, אשר מתמחה בתחומי האפוקסי השונים כבר למעלה מ-20 שנה, מציעה לכם ציפוי אפוקסי לבטון, באיכות גבוהה, במחירים משתלמים ועם שירות מעל ומעבר. עם שחר אפוקסי, בטוח שתצאו מרוצים.

 

רוצים ליצור ציפוי אפוקסי לבטון - במפעל, במרכז, בחניה? בואו עוד היום לשחר אפוקסי ותקבלו את השירות האיכותי והמקצועי ביותר!

ציפוי אפוקסי לבטון

גמר ציפוי אפוקסי לבטון

תהליך ציפוי אפוקסי לבטון

ציפוי אפוקסי לבטון במעבדה

טואול - אתרים באינטרנט